Hayat sen planlar yaparken başına gelenlerdir. Sen evde miskin miskin oturup tüm gün battaniyenin altından çıkmadan dizi izlemek istersin ama hayat seni telefoncuda fatura kuyruğuna sokar. Sevdiğin diziye yetişmek için tüm randevularını iptal edersin; dakikanın bittiği aklına gelir, yolunu değiştirirsin, hayat seni trafikle sınar. Tüm bunlar yaşanmış hikayeler ve gerçekten başına gelen anlar. Kredi kartı ile TL yükleme ve Turkcell Paketler satın alma ile ilgili şimdi sana bir iyi bir de daha iyi haberimiz var;

İyi haber:

*400# ile evden çıkmadan, internete girmeden, nerede olursan ol, 7/24 hattına TL yükleyebilirsin, mobil paket satın alabilirsin…

Daha iyi haber:

…Ve bunları sadece ama sadece 30 saniyede yaparsın.

Çok hızlı değil mi? Yumurta pişirmenin bile ortalama 3 dakika sürdüğünü düşünürsek gerçekten çok iddialı. Gelelim nasıl yapacağına. Öncelikle kredi kartı bilgilerini tek seferliğine sisteme girmen gerek. Bunu daha önce güzel güzel anlatmıştık. Dersi kaçıranlar ya da alttan tekrar almak isteyenler buraya  tık tık yapsın.

30 Saniyede Hattına Kredi Kartı ile TL Yükleme
  • İlk iş, her zaman olduğu gibi *400#’yi aramak. Sonra yanıtlaya basarak Kredi Kartı ile TL Yükleme seçeneği olan 2’yi tuşlayıp tekrar yanıtlaya basmak.
  • Gelen ekranda TL yükleyeceğin numarayı seç ve yanıtla. Son olarak da istediğin miktarın seçeneğini yaz ve yanıtla.

*400# ile hattına TL yüklemek İşte bu kadar kolay. Biz 30 saniye diyoruz ama senin parmaklar daha hızlıysa bilemeyiz tabii.

Şimdi dizine kaldığın yerden devam edebilirsin.

30 Saniyede Kredi Kartı ile Turkcell Paket Satın Alma

Ya mobil Paketin biterse… Onu da düşündük merak etme. Adımlar hemen hemen aynı. Özet olarak yapmak istediğin işlemin seçeneğindeki rakamı yaz ve yanıtla. Ama biz yine de detaya girelim.

  • *400#’yi arıyoruz yanıtlaya basıp 1 yazarak tekrar yanıtlaya basıyoruz.
  • Mobil paket almak istediğimiz telefonun seçiyoruz ve yanıtlıyoruz.
  • Ondan sonra istediğimiz paketi seçip seçeneğin solundaki rakamı yazıp tekrar yanıtlıyoruz.

Artık istediğin paket hoooop cebinde!

Matematik yalan söylemez!

Basit bir hesapla; giyindin 10 dakika, telefoncuya gittin 10 dakika, sıra bekledin 5 dakika; etti mi sana 25 dakika… Hadi eve koşarak döndün diyelim, o zaman de 30 dakika…. Yani, 30 saniyelik iş için yarım saatini harcayıp tadını kaçırmana, rahatını bozmana değer mi? Değmez…O yüzden TL yüklemeyi, mobil paket satın almayı ya da fatura ödemeyi *400#’ye bırak; sen sadece eğlencene bak.

Leave a reply