400 numaranın tüm sakinleri burada mı? Bugün konuşmamız gereken birkaç ciddi konu var. Herkes “bize güvenebilirsin” der ama neden güvenebileceğin hakkında çok fazla konuşmaz. Bu konu havada kalmasın.  TL yükleyip Turkcell paket yükleme yaparken ya da faturalarını öderken *400#’ye güvenmek için birçok sebebin var.

Takım elbiseler hazırsa başlayalım.

Genlerimizde tecrübe var!

*400#, 2003 yılından bu yana dünyada çeşitli ülkelerde telekom sektöründe faaliyet gösteren Sigma Telecom’un bir servisi. Yani bir bakıma çocuğu… O yüzden *400#’nin genlerinde tecrübe, güven ve kalite var.

Global anlamda birçok ulusal ve uluslararası gsm şirketiyle ortak projeler yürüten Sigma Telecom, tüm dünyada 500’ün üzerinde firmayla iş yapıyor; onların tüm ihtiyaçlarına sunduğu çözümlerle artı değer katıyor.

Her geçen gün yatırımlarını büyüten Sigma Telecom, global şirketler için sunduğu avantajları şimdi artık senin için de sunuyor.

Artık TL yüklemek, Turkcell paket satın almak ya da fatura ödemek hızlı olduğu kadar da güvenli.

Sigma Telecom hakkında daha fazla bilgi almak isteyenleri şuraya alalım.

https://www.sigmatelecom.com/

Turkcell Resmi Ortağı

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye bir söz vardır ya bizimki de o hesap. *400# olarak Türkiye’nin en büyük gsm operatörü Turkcell’in resmi ortağıyız. Beraber güzel işlere imza atıyoruz.

Turkcell kullanıcıları hatlarında kontör bittiği zaman, TL yüklemek istedikleri zaman, Turkcell paket yükleme yapmak istediklerinde ya da faturalarını ödemek için nerede olurlarsa olsunlar bizi seçiyorlar. Çünkü bize güveniyorlar. Biz de bu güveni boşa çıkarmamak için her gün *400#’yi geliştiriyoruz ve daha mükemmel hale getiriyoruz.

Bilgileriniz ASSECO SEE TEKNOLOJİ  tarafından kayıt altında

İyi dostlar aynı zamanda iyi sır tutarlar. Kredi kartı bilgilerin seninle bizim aramızdaki en büyük sır buna emin ol. Çünkü *400#’deki tüm bilgilerin dünyanın en büyük yazılım firmaları arasında yer alan Asseco SEE Teknoloji A.Ş tarafından saklanır.
Tüm dünyada birçok ürünün ve hizmetin e-ödeme sistemlerinin kurulumu ve güvenliği üzerinde çalışmalar yapan Asseco, *400# için de en iyisini yaptı. Sen sadece *400# kullanırken tek seferliğine kredi kartı bilgilerini ekle ve rahatına bak.

*400#’de her şey kontrol altında!

İnternet yok

İnternet üzerinden hattına TL yükleyebilir, mobil paket satın alabilir ya da faturalarını ödeyebilirsin ama buna ne kadar güvenebilirsin? Sen bunları yapmak için internete bağlanırken kötü niyetli kişiler de senin kişisel bilgilerine bağlanabilir. İşte tam da bu yüzden, sana %100 güven verebilmek için *400# kullanırken internete ihtiyacın yok. İnternet yoksa bilgilerinin çalınma ihtimali ve kötü sürprizler de yok.

*400# ile TL yüklemek, mobil paket satın almak ya da faturalarını ödemek için ihtiyacın olan tek şey birkaç tuş. Çok basit ve çok daha güvenli.

Uygulama yok!

İnternetten inen uygulamalar bazen yanında bazı zararlı şeylerle inebilir. Bi’ uygulama iner bi’ sürü sorun başlar, sağdan soldan reklam fırlar… Halbuki *400# ile telefonuna dakika yüklemek, internet paketini yenilemek ya da fatura ödemek için başka bir program ya da uygulama yüklemene gerek yok, reklam yok, virüs yok.

 7/24 Destek

Sana ne zaman ve nerede istersen hattına TL yükleyebilir, Turkcell paket yükleme yapabilir ya da faturalarını ödeyebilirsin dediysek o zaman yardıma ihtiyacın olduğu zaman da yanında olmalıyız. O yüzden zaman ve mekan bağımsız; bi’ sorun olduğu zaman bize ulaşabilirsin.

Şimdi diyelim ki bir aksilik oldu ve yardıma ihtiyacın var; sorun değil hallederiz. Hemen [email protected]‘ye e-mail at ya da 400.com.tr sayfasında destek bölümünden bize ulaş; en kısa sürede çözelim.

Leave a reply