Lisede, konuşanlar listesine her zaman 1 numaradan giriş yapanların en sevdiği servis *400#’de Turkcell paket satın almak, TL yüklemek için kredi kartı bilgilerini tek seferliğine girmen gerek. Dur, hemen panik olma, tüm bilgilerin emin ellerde.

Aşağıdaki adımları takip et, zirveyi kimseye bırakma. 

1.Adım;

Varsa muhtarlıktan aldığın ikametgahla en yakın nüfus müdürlüğüne gidiyorsun. Şaka şaka, şimdi telefonu eline al ve arkadaşını arar gibi *400#’yi ara. Aradın mı? Evetse 2. adıma geçelim.Hayırsa; Muhtarlıktan aldığın ikametgahla en yakın nüfus müdürlüğüne gidiyorsun. Şaka şaka, şimdi telefonu eline al ve arkadaşını arar gibi *400#’yi ara. Aradın mı? Evetse 2. adıma geçelim.Hayırsa… Evet de bitsin bu işkence!

2. Adım;

Karşına çıkan ekranda Paketler, TL Yükleme gibi birçok seçenek olacak. Turkcell paket falan bizde seçenek bol; seç beğen al! Pardon biraz reklam oldu. Neyse nerde kalmıştık… Evet sağ üst köşede yanıtlaya bas bakayım ne olacak… Güzel şimdi Kart Ekle 7. seçenek olduğuna göre oraya 7 yazıyoruz ve yanıtlaya basıyoruz.

3. Adım;

“Lütfen kredi kartınızın veya bankamatik kartınızın numarasını giriniz”  bunu gördün mü? Yanıtlaya bas, kredi kartı numaranı bi’ güzel gir ve tekrar yanıtlaya bas. Kartının son kullanma tarihini ve  CVV numarasını da yaz bakalım.

4. Adım;

Adım adım finale geliyoruz ve finalde saniyeler için Turkcell paket yapıp kazanan sen olacaksın. Bankandan bir sms gelecek. Bi’ bankadan gelen en sempatik mesaj biz olabiliriz.. SMS’te sembolik bir tutar var, onu aklında tut azcık.

5. Adım;

Nefesler tutuldu ve beklenen an geldi. Şimdi hemen *400#’yi ara ve bankadan gelen sms’deki TL Miktarını 1’i seçerek girin. Bu tutar tamamen sembolik kafana takma. *400# tamamen ücretsiz bir servis.

And The Oscar Goes To

Bir Adım Adım *400#’nin daha sonuna geldik; kredi kartını sisteme kaydettik*. Artık hayat sana güzel!  Şimdi 30 saniyede** TL yükleyebilir, Turkcell paket satın alabilir ya da fatura ödeyebilirsin. Nasıl mı? Aşağıdaki linke tıkla, hemen öğren!

30 saniyede hattına TL yükleme ve mobil paket satın alma sanatı

* Tüm kredi kartı bilgilerin resmi çözüm ortağımız Asseco Türkiye tarafından koruma altında!

*30 saniye bu hizmet için normal şartlar altından belirlenen yararlanma süresi olup; konum, hat bağlantı durumu ve kişi kaynaklı süre farklılıkları olabilecektir.

Leave a reply