Turkcell interneti bol paketler dendiği zaman akla ilk gelen Turkcell faturasız tarifelerden biri kuşkusuz Uçuran Plus 6 GB. 400 Numaralıların favorilerinden biri olan bu tarifede yok yok! Bol bol konuşma ve internet paketi, her yöne SMS ve çok daha fazlası. Yani kısaca; Uçuran Plus 6 GB diye yazılır hepsi bir arada Turkcell mobil paket diye okunur.

Girişten de anlaşılacağı gibi Turkcell Paketler Rehberi’nde 7. bölümümüzün konuğu Turkcell Uçuran Plus 6 GB. Bu bölümde de diğerlerinde olduğu gibi nasıl yapılır, ne kadardır, internet paketindeki gb’ler neye yeter, neye yetmez gibi soruların cevaplarını vereceğiz. Ama öncesinde Turkcell İnternet, Konuşma, Dakika Paketleri ve Turkcell TL yüklemeyle ile igili diğer yazılarımızı okumak için buraya tıklayabilirsin. Konumuza dönersek ilk sorumuz çok belli; Nedir bu Uçuran Plus 6 GB?

Eğer ben bu paketin ciğerini bilirim, sen bana nasıl satın alırım ondan haber ver diyorsan direkt olarak *400#’yi arayabilir ve 60 TL ödeyerek saniyeler içinde Uçuran Plus 6 GB ile internette akmaya başlayabilirsin. Bu da kısa yolu: *400*304#
Uçuran Plus 6GB - Turkcell Her Yöne Kampanyaları - Hepsi bir arada Turkcell

DisobeyArt/Shutterstock.com
Uçuran Plus 6 GB Nedir ve Neleri İçerir, Fiyatı Nedir?

Bu paket Turkcell Kontörlü Paketler içinde interneti en bol tarifelerden bir tanesi. İsminin içerisindeki “Plus” ise Her Yöne 1000 DK konuşma paketinden gelmekte. Normalde konuşma süresi Uçuran 6 GB’de Her Yöne 500 DK. Uçuran Plus 6 GB’de bunlardan daha da fazlası var.

Paket Konuşma İnternet SMS Ek Avantaj Fiyat *400# Kısayolu
Uçuran Plus

6 GB

1000 dk

(Her Yöne)

6 gb 1000 sms

(Her Yöne)

BİP Uygulamasında Geçerli 5 GB İnternet ve Fizy Aboneliği

Dergilik Uygulamasında Geçerli 5 GB İnternet

60 TL/Ay *400*304#
Fizy nedir?
Turkcell - Fizy Logo - *400#

Kaynak: Fizy.com

Bu pakette öne çıkan özelliklerden bir tanesi hediye olarak gelen Fizy üyeliği. Fizy Nedir? Fizy Turkcell’in müzik dinleme ve video izleme uygulaması. Yani bir nevi Spotify, Apple Music gibi bir şey. Onlardan farkı ise Fizy ile bir şey dinlerken ya da izlerken internet kotandan yemiyor. Yani internet paketini harcamadan hücresel veri üzerinden istediğin yerde en sevdiğin şarkıları dinleyebilirsin.

Uçuran Plus 6 GB ile İnternette Neler Yapabilirim?

6gb gerçekten bir çok şeye yetecek kadar iyi bir internet paketi. Ama yine de aklında daha iyi kalsın diye diğer tüm incelemelerde yaptığımız gibi bunda da neye yeter neye yetmez bakalım. Öncelikle hangi uygulama ne kadar internet paketinden harcıyor öğrenmek için buraya tıkla. Hücresel verilerini takip edebilmen için de birkaç uygulama önderdik, hemen göz at, bir yardımı olabilir. Sonra da tüm rakamların ortalama olduğunu bil ve sadece fikir vermesi açısından konulduğunu düşünerek %100 doğru olmadıklarını düşün 🙂 Şimdi Uçuran 6 Plus ile internet aleminde neler yapıyoruz bakalım.

Uçuran 6 Plus 6 GB ile İnternette 1 Ayda Yapılabilecekler
Video İzleme Müzik Dinleme Facebook Instagram
360p kalitede 18 saat 160 kpbs kalitede 42 saat 23 saat 37 saat
Uçuran Plus 6 GB Kimlere Hitap Ediyor?

Bu paket tam anlamıyla akıllı telefonların hakkını verenlere hitap ediyor. Konuşmaysa konuşma, internetse internet. Hepsi bir arada! Aylık internet kullanımın yüksekse konuşma paketini dibine kadar kullanıyorsan hiç düşünmeden geçeceğin faturasız kontörlü paket Uçuran Plus 6 GB. Her yöne SMS, Fizy aboneliği derken gerçekten interneti, kampanyası bol bu paket senin için biçilmiş kaftan.

Turkcell Uçuran Plus 6 GB Nasıl Yapılır?

Kredi kartı ile Uçuran Plus 6 GB dahil tüm Turkcell Paketleri *400#’yi arayarak saniyeler içinde yapabilirsin. Üstelik paketleri satın almak için önce TL yükleme yapmana hiç gerek yok. Direkt olarak istediğin internet paketini, konuşma paketini kolayca alabilirsin. Yenileyeceğin zaman da Turkcell Hesabı’na *400#’yi arayarak TL yüklemen yeterli!

Uçuran Plus 6 GB *400# Kısa Yolu; *400*304#

Nasıl kullanılacağını burada çok güzel anlattık. Bir de bu video var, izlemesi de çok zevkli.

Neden *400# ?

Uçuran Paketler - Aylık İnternet Paketi - HEMEN ARA *400#Çünkü gittiğin yerde internet olmayabilir ve internet bağlantısına gerek duymadan kontör, TL yükleyip, Turkcell paket alabileceğin en hızlı servis *400#. Hiç bir uygulama indirmene gerek yok hatta akıllı telefona bile sahip olmayabilirsin. O yüzden durma hemen ara!

Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen www.turkcell.com.tr sayfasını takip ediniz.

Leave a reply