Sosyal medya bağımlılılarının, Instagram’da bakılmadık hikaye bırakmayanların, sabah daha gözünü açmadan Facebook hesabını açanların tercihi, bi’ kota dolusu mutluluk sebebi Turkcell Yeni 8 GB İnternet Paketi *400# Paketler Rehberinde 9. Bölümün konuğu. Evet hepimizin param olsa da ben alsam dediği bu nadide internet paketini enine boyuna masaya yatıracağız. Aslında çok da anlatılacak bi’ şey yok çünkü bu internet paketinin heybeti herkes tarafından biliniyor. Ama biz yine de boş geçmeyelim şöyle ortaya karışık bi’ Yeni 8 GB İnternet Paketi incelemesi yapalım.

Başlamadan önce Turkcell Yeni 8 GB kurtları için köprüden önce çıkış mahiyetinde *400# kısayolunu paylaşalım. Evet Turkcelli *400*607#yi tuşlayıp arayarak 55 TL’ye bu internet paketine sahip olabilirsin.

Sıra diğerlerine geldi. Haydi başlıyoruz! Otur şuraya Yeni 8 GB İnternet Paketi, sana sorularımız var!

Yeni 8 GB İnternet Paketi Nedir, Neler İçerir, Ne Kadar?

Turkcell, cepten internet paketi Yeni 8 GB ile akıllı telefon kullanımlarını daha çok internet üzerinden gerçekleştirenleri hedefliyor. Herhangi bir kota bulunmayan bu internet paketinde, kullanım 8 GB’yi aştığında internetin hızı 1 kpbs’ye düşüyor ama faturana herhangi bir ek bedel yansımıyor. Hesabına yeteri miktarda TL yükleme yaptığın zaman da aylık otomatik olarak yenileniyor.

Paket Konuşma İnternet SMS Ek Avantaj Ücret *400# Kısayolu
Yeni 8 GB İnternet Paketi 8 GB 55 TL/Ay** *400*607#


Yeni 8 GB İnternet Paketi ile Neler Yapabilirim?

8gb demek bol bol internet demek. Paket aşımı derdi olmadan istediğin çoğu şeyi yapabilirsin. Ay bitmeden internet paketin biterse Haftalık 1 GB İnternet Paketi satın alarak hızını tekrar eski seviyeye çıkarabilirsin.

Yeni 8 GB İnternet Paketi ile İnternette Yapılabilecekler
Video İzleme Müzik Dinleme Facebook Instagram
360p kalitede 50 saat 160 kpbs kalitede 114 saat 61 saat 100 saat

Gördüğün gibi 360p kalitede tam 50 saatlik içerik izleyebilir ya da 114 saat müzik dinleyebilirsin. Tüm bu rakamlar ortalama rakamlar olup %100 doğruluğu yoktur. Ama üç aşağı beş yukarı sana fikir verirler.

Yeni 8 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Yeni 8 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır tarifini veriyoruz. Kağıtlar kalemler hazır mı? Şaka Şaka ne kağıdı kalemi, her şey çok kolay ve kısa. İşte 8 gb ve tüm Turkcell Paketler nasıl yapılır tarifi;

Malzemeler;
  • Akıllı veya akıllı olmayan standart telefon
  • Turkcell Faturasız Hat
  • Bir adet banka veya kredi kartı
  • *400#
Yapılışı;

Daha önceden almış olduğumuz akıllı veya akılsız telefonumuzu elimize alalım. Parmaklarımızın yardımıyla *400#’yi tuşluyoruz ve aramaya basıyoruz. Neredeyse bitti bile. Karşımıza çıkan menü içerisinden istediğimiz ürünün numarasını girip yanıtlaya basıyoruz. Eğer ilk defa bu işlemleri yapıyorsak sistem bizden kredi kartı bilgisi girmemizi isteyecek. Tek seferliğine onu da yaptıktan sonra artık istediğimiz Turkcell paket işlemini saniyeler içinde yapabiliriz. İnternet ve konuşma paketleri, kontör, TL yükleme, dakika paketleri, yurt dışı paketleri bunların hepsini satın almak sadece 30 saniye!* Ve tabi kısayollar var. Bu yazının konusu Yeni 8 gb İnternet Paketi için kısayol;

*400*607#

Diğerleri için de buraya bakabilirsin. Kredi Kartın ile hızlıca TL yüklemesi yapabilmen, internet paketi ve hepsi bir arada paketler satın alabilmen için çeşitli videolar çektik. İzlersen arayasın gelir 🙂

Her şeyi öğrendikten seni *400#’ye bekliyoruz ki hayatın değişsin. Haydi durma *400#’yi şimdi ara!

*30 saniye bu hizmet için normal şartlar altından belirlenen yararlanma süresi olup; konum, hat bağlantı durumu ve kişi kaynaklı süre farklılıkları olabilecektir.
**Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen www.turkcell.com.tr sayfasını takip ediniz.

Leave a reply