Eskiler kontör derdi şimdilerde adı TL olmuş ama değişen çok bir şey yok. Faturasız Turkcell kullanıcıları arama yapmak, mesajlaşmak ve internete girmek için hatlarına TL yüklüyorlar. Peki yapalım ama kaç TL yüklersek ne kadar konuşur, internete gireriz diye soruyorsan bugün Turkcell 25 TL yükleme ile yapabileceklerini anlatıyoruz.

Öncelikle şunu söyleyelim ki Turkcell internet paketi veya dakika satın almak için önce TL yükleme yapman gerekmiyor. *400#’yi arayarak kayıtlı kredi kartın ile Uçuran Paketlerden, Haftalık 1 GB İnternet Paketine kadar tüm Turkcell ürünlerini satın alabilirsin. Ama yine de ben Turkcell hesabıma TL Yükleme yapmak istiyorum diyorsan 25 TL ile ilgili tüm bildiklerimizi aktaralım.

Ben bu filmi izledim diyorsan 25 TL’ye 25 TL Yükleme yapmak için bu numarayı ara; *400*103#
Turkcell 25 TL Yükleme Yaparak Dakikası Ne Kadara Konuşurum?

25 TL yükleyip de herhangi bir paket üyeliği yapmazsan görüşmelerin aşağıdaki tarifeler üzerinden ücretlendirilir.

Her Yöne
Herhangi Bir Pakete Dahil Olmadan0,20 KR / SN
Süper Tarife75 KR / 3 DK
SMS (160 Karakter)55 KR

Ücretlendirme çok açık o yüzden gel biz seni bir Turkcell pakete dahil edelim. Konuşma paketi olur, Her Yöne olur ama bir şey yapalım. Bu böyle gitmez çünkü. Hangi paket mi? Tam sana göre bi’ şeyler bulunur elbet. Hemen bakalım. Turkcell paketler gelsin.

Turkcell 25 TL Yükleme - Lira Yükleme - 25 Lira
Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash

25 TL’lik Turkcell Paketler Hangileri?

*400#’yi arayıp hesabına 25 TL Yükleme yaptığın zaman alabileceğin paketleri aşağıda belirttik. 25 TL ile satın alabileceğin paketler biraz sınırlı. Bunlar bana yetmez diyorsan 30 TL Yükleme yaparak daha bol çeşit içinden seçim yapabilirsin. 30 TL ile Uçuran 2 GB satın alıp hem ortalama bir internet paketine hem de her yöne 500 dk konuşma paketine sahip olabilirsin. Eğer 25 TL bana çok bile diyorsan bu fiyata alabileceğin paketler aşağıda.

25 TL Yükleme ile Satın Alınabilecek Turkcell Mobil Paketler
PaketKonuşmaİnternetSMSEk AvantajÜcret*400# Kısayolu
Her Yöne 300 dk300 dk (Her Yöne)300 mb22 TL/Ay*400*401#
Yeni 1 gb1 gbŞu Anda Satılmıyor
Yeni 2 gb2 gb25 TL/Ay*400*604#
İnternet veya Konuşma Paketi Satın Almak için Önce TL Yüklemem mi Gerekiyor?

Tabii ki hayır. *400# ile TL yüklemeden tüm Turkcell ürünlerini satın alabilirsin. Sisteme kayıtlı kredi, banka kartını kullanarak direkt istediğin paketi saniyeler içinde satın alıp kullanmaya başlayabilirsin. Eğer aylık paketlere üyeysen ve paketinin otomatik olarak yenilenmesini istiyorsan hesabına istediğin miktarda TL yükle ve ay başında sahip olduğun paket yenilensin.

25 TL Yükleme Nasıl Yapılır?

İlk yapman gereken *400#’yi aramak. Daha sonra açılacak pencerede TL Yükleme seçeneğini seçmek ve yüklemek istediğin TL miktarını seçmek. İşte bu kadar kolay. Süreci daha da hızlandırmak için kısayolları kullanabilirsin. Turkcell 25 TL için kısayol da; *400*103#

Tüm mobil ihtiyaçların için aradığın tek numara *400#, şimdi ara!

Leave a reply