Mobil iletişimde standartları belirleyen Turkcell’in Standart 20 TL Yükleme seçeneği bugünkü Paketler Rehberi’nin konuğu. Kimse kontörsüz kalmasın, telefonlar kullanıma açık kalsın diye en düşük TL yükleme seçeneklerinden biri olan standart 20TL, eskinin 100 kontörüne denk gibi bir şey. Standart 20 lira yükleyerek hangi paketleri alabilirsin, bir ay boyunca kaç dakika konuşabilirsin hemen bakalım.

Başlamadan önce bir diğer konu ise TL yüklemesi yapmadan istediğin paketi, kredi veya banka kartını kullanarak satın alabilirsin. *400#’yi arayarak tüm internet ve konuşma paketlerine, Uçuran Paketlere kısaca ihtiyacın olan tüm Turkcell paketlere saniyeler içinde sahip olabilirsin.

Bazılarınızı duyuyoruz; “*400#’yi bize mi anlatıyorsun?” diyorlar. Haklılar… Onlar için lafı uzatmadan hemen kısayolu verelim; *400*102#

 

TL Yükle - Standart 20 TL - 20tl yükleme
Photo by rawpixel.com on Unsplash
Turkcell Standart 20 TL Yükleme ile Hangi Paketleri Satın Alabilirim?

Standart 20tl başlangıç yüklemesi olduğu için daha çok interneti yetmeyenler için ek internet paketi seçenekleri sunuyor. Senin için hazırladığımız tabloya bakarak karar verebilir ve bunlar yetmez diyorsan Avantaj 30 TL yükleme yaparak daha çok Turkcell paket seçeneğine kavuşabilirsin.

Standart 20 TL Yükleme ile Satın Alınabilecek Turkcell Mobil Paketler*
Paket
Konuşma
İnternet
SMS
Ek Avantaj
Ücret
*400# Kısayolu
Haftalık 1 GB İnternet Paketi 1 gb 15 TL /Hafta *400*601#
Yeni 500 MB 500 mb Şu Anda Satılmıyor
Yeni 1 GB 1 gb Şu Anda Satılmıyor
Alo Avrupa 1 S 1 Saat Yurt Dışını Arama Şu Anda Satılmıyor

Turkcell Standart 20 TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Çok kolay yapılır. Şimdi adım adım anlatıyoruz. Sen de bize 1 adım gel biz sana koşarak TL yükleyelim.

  1. *400# aranır
  2. Listeden TL Yükleme seçeneği seçilir
  3. Standart 20 TL Yükleme ya da diğerleri. İhtiyaç hangisi ise belirlenir
  4. Sisteme kayıtlı kredi kartı ile bi’ güzel satın alınır. Eğer sisteme herhangi bir kredi ya da banka kartı tanımlı değilse bu video izlenir ve kredi kartı sisteme tanımlanır.

İşte gördün mü? *400# ile her şey bu kadar kolay ve hızlı! Ayrıca istediğin paketi satın almak için TL yüklemene de gerek yok. İstediğin Turkcell Paket hangisi ise listeden seç ve kredi kartınla alışverişi tamamla. İnternet bağlantısına ihtiyaç duyulmadığı için de kart bilgilerin %100 güvende. Bir numara hayatını nasıl değiştirebilir öğrenmek istiyorsan hemen şimdi *400#’yi ara!

 

 

Hattımın Kapanmasını Önlemek için Ne Sıklıkta TL Yüklemem Gerekir?

20tl - Tl yüklemesi - Turkcell TL YükleTurkcell Faturasız hatlar için 185 gün içinde en az 10 TL ve üzeri yükleme yapılmasını şart koşuyor. Bu süre içerisinde Turkcell’in sunduğu tüm hizmetlerden faydalanabiliyorsun. 185 gün bitince yeni TL yüklemesi yapmazsan 180 günlük ikinci dönem başlıyor. Bu dönemde hattın aramaya kapanıyor. Yani telefonundan kimseyi arayamıyorsun ama aranabiliyorsun. Bu dönemin de sonunda yine TL yüklemezsen hattın kapanıyor.

*Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen www.turkcell.com.tr sayfasını takip ediniz.

Leave a reply