01.01.2018 tarihinden itibaren bu ürünün satışı Turkcell tarafından sonlandırılmıştır.
Alternatif olarak önerdiğimiz Haftalık 1 GB paketini satın almak için tıkla.

Sevenleri kavuşturan, elinden telefonu düşürmeyenleri saniyeler içinde tekrar internetle buluşturan servis *400#, herkese, tüm telefonlara hayat vermeye devam ediyor. Akıllı telefonların olmazsa olmazı internet paketlerinin her türlüsü *400#’de sizleri bekliyor. Suyundan da koycular için 8gb, azıcık aşım kaygısız başımcılara Turkcell Yeni 1 GB İnternet Paketi. *400#’yi ara, seç, beğen, al. Ne de olsa bu servisi denemesi de kullanması da bedava. Turkcell Paketler Rehberi Bölüm 17’nin konuğu Turkcell internet paketi Yeni 1 GB!. Başlayalım.

Turkcell Yeni 1 GB İnternet Paketi İçeriği Nedir ve Fiyatı Ne Kadar?

Yeni 1 GB internet paketi çok süprizli bir paket değil. Adı üstünde; paketin içinde internet var hem de 1gb. Bir ay boyunca kullanabileceğin 1 GB’lık bir data paketine sahip. Bu ne demek; mesela bugün aldım diyelim, önümüzde Aralık ayının 7’sinde internet paketinin kullanım hakkı biter demek. Yani 1 GB’ın hepsini kullanmasan da bu paketi yenilemeden kullanmaya devam edemezsin. Turkcell Yeni 1 GB internet paketini kullanırken kota aşımı yaparsan herhangi bir kota aşımı ücreti sana yansıtılmaz ama internetinin hızı 1kbps’ye düşürülür.

Paket Adı
Fiyatı
*400# Kısayolu
Yeni 1 GB İnternet PaketiŞu Anda Satılmıyor
Yeni 1 GB İnternet ile Neler Yapabilirim?

İnternet paketini doğal olarak internette kullanacağımız için hangi uygulamayı ne kadar kullanabiliriz diye ortalama bir fikrimiz olması lazım. Aşağıdaki rakamlar tahmini ve sadece seni çok sevdiğimizden, internetin hemen bitmesin diye koyduğumuz sayılar. Daha kesin sayılar için burada yazılan uygulamalardan birini indirebilirsin. Turkcell internet paketi Yeni 1 GB ile tahmini olarak bir ay içerisinde aşağıdaki şeyleri yapabilirsin.

Yeni 1 GB İnternet Paketi ile 1 Ay İçerisinde Yapılabilecekler*
Video İzleme
Müzik Dinleme
Facebook
Instagram
360p kalitede 6 saat160 kpbs kalitede 14 saat7 saat25 saat
Yeni 1 GB İnternet Paketi - Turkcell internet paketi - 1gb internet
Photo by Annie Spratt on Unsplash
Turkcell İnternet Paketi Yeni 1 GB Kimlere Hitap Ediyor?

Yeni 1 GB İnternet paketinin kotası çok yüksek değil. O yüzden cep telefonu ile çok haşır neşir olanların çok tercih etmeyecekleri bir internet paket. Ama daha çok wi-fi bulunan ortamlardaysan ve hücresel veri seni çok ilgilendirmiyorsa bu paketi tercih edebilirsin. Ama tam tersi durumlar varsa Turkcell internet paketi olarak Yeni 1 GB seni tatmin etmez. Bunun dışında Yeni 1 GB’yi ek internet paketi olarak da düşünmek çok mantıklı değil. Çünkü 12 TL’ye Haftalık 1 GB Turkcell internet paketi var. Seçim sana kalmış. İhtiyaçlarını belirle ve en uygun olan Turkcell internet paketi senin olsun.

Aylık Yeni 1 GB ve Diğer Turkell İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

İnternet paketi önemli çünkü sosyal medyada olan biten hiçbir şeyi kaçırmak istemeyiz. O yüzden; biten Turkcell internet paketini yenilemek için sana gerçekten hızlı bir servis lazım! O servis de *400#’den başkası değil. Saniyeler içinde internet paketi yapmanın başka yolu yok. Ayrıca kullanması ücretsiz! Kredi kartını sisteme ekle; istediğin Turkcell paketi seç ve kaldığın yerden konuşmaya, internette dolaşmaya devam et!

Sisteme kredi kartı eklemek için hemen izle!

*Rakamlar tahminidir. Cihazınıza göre değişiklik gösterebilir. Kesin tüketim değerlerini operatörünüzün güncel data servislerinden öğrenebilirsiniz.

Leave a reply