Yoksa sen hala tüm planlarını sevdiğin dizinin saatine göre mi organize ediyorsun? Ya sana sevdiğin diziyi, maçı, programı istediğin zaman, istediğin yerden, telefonundan, tabletinden izleyebileceğini söylesek? Yine de eve mahkum bir şekilde hayatına devam etmeye devam eder miydin? Turkcell TV+ ile artık yerli, yabancı en popüler tv kanalları akıllı telefonunda, tabletinde ya da bilgisayarında! Dilediğin yerden, dilediğin zaman tek tuşla tüm kanallara ulaşabilir ve olduğun yerden maç ya da film keyfi yaşayabilirsin.

TV+ ile Sevdiğim Televizyon Kanallarını Nasıl İzleyebilirim?
TV+ Logo
turkcell.com.tr

Turkcell TV+ kullanabilmen için öncelikle sahip olduğun akıllı telefona göre App Store veya Google Play’den TV+ uygulamasını indirmek. Uygulamayı indirdikten sonra açıp cep telefonuna gelecek şifreyle giriş yapabilirsin. İnternet üzerinden TV izlemek mevcut internet paketinin çabucak bitmesine neden olacağı için Turkcell TV+’a özel hazırlanmış paketlerden birini satın alman yararına olacaktır. Peki hangi tarifeyi yükleyeceksin ki internetten televizyon izlerken mevcut paketinden yemeyecek? İşte sorunun cevabı!

5 GB İnterneti ile Birlikte Turkcell TV+ Giriş Paketi 

TV+ kullanmaya başlamak için alabileceğin paketlerden biri Giriş Paketi. Bu paket 5 gb internet ile birlikte geliyor ve izlediğin programlar bu pakette bulunan 5 gb internetten düşüyor.

TV+ Giriş Paketi ile Tüm Kanalları İzleyebilir miyim?

Giriş paketi birçok kanalı izlemeni sağlayacak ama Premier Lig gibi özel etkinlikleri izleyebilmen için bir üst paket olan TV+ Full pakete geçmen gerekiyor.

TV+ ile Normal Televizyonun Farkı Nedir?

Turkcell TV ile normal evinde kullandığın televizyon arasındaki en büyük fark TV+’nın internet üzerinden izlenmesi. Bu sayede TV+’ı istediğin her yerden, internete bağlanarak izleyebilirsin. İstediğin programı geri sarabilir, durdurabilir veya kaydedebilirsin. TV+’ın içerisinde hazır olarak bulunan içeriklere, filmlere kolayca ulaşabilirsin.

Hangi Cihazlardan TV+ İzleyebilirim?

Turkcell TV+, yeni nesil Apple TV’den, iOS 8 ve üzeri işletim sistemine sahip Apple ürünlerinden ve Android 4.X ve üzeri cihazlardan izlenebilir.

TV+ Giriş Paketi’ni Nasıl Satın Alabilirim?

Turkcell TV+ ile ilgili tüm paketleri çok yakın bir süre içerisin *400# üzerinden kolayca satın alabilirsin.

*Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen Turkcell sayfasını takip ediniz.

Leave a reply