Malum havalar ısınmaya başladı, deniz, kum ve güneş sezonu yaklaşmakta, “su” göründü. Ama yaz mevsimi ile ilgili her şey bu kadar güllük gülistanlık mı?  Bu yaz sahillerin yıldızlarını, havuz başı partilerinin kahramanlarını bekleyen tehlikeler de yok değil hani. Bu gözler, o kadar para verilip alındıktan sonra baldo pirince yatırılan akıllı telefonlar, “yaşayacak mı?” sorusuna; “biz elimizden geleni yaptık artık kalanı sizin dualarınıza bakıyor” diye cevap veren servisler gördü. Peki yok mu bu oyunu bozacak bir şeyler? İşte karşında suya götürüp susuz getiren 5 su geçirmeyen telefon!

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus

İşte son model android telefonlar içerisinde en güzel tasarıma sahip olanlarından bir tanesi. 5.8 inç büyüklüğünde Samsung Galaxy S9 ve ve daha büyük abisi S9 Plus. Güçlü işlemcisi ve uzun süre giden şarjı ile son dönemin en popüler telefonlarından biri.  

samsung.com
iPhone X
apple.com.tr

Apple’ın iPhone’un 10. yılına özel çıkardığı iPhone X gelmiş geçmiş en pahalı Apple telefonu. Çıktığından bu yana dikkatleri üzerine toplayan bu modelde OLED ekran, yüz tanıma, portre modu gibi birçok öne çıkan özellik bulunuyor.

 

Samsung Galaxy Note 8
samsung.com

En donanımlı Android telefonlardan bir tanesi olan Samsung Galaxy Note 8’de çift arka kamera, yüz tanıma gibi birçok faydalı özellik bulunuyor. Samsung’un S serisi ile birlikte amiral gemisi olan bu model, birçok Android kullanısının en sevdiği telefonların başında geliyor.

 

LG G6

LG’nin amiral gemisi G6 3,300mAh kapasitesindeki güçlü pili, kablosuz şarj özelliği ile güçlü rakiplerinin arasından sıyrılmaya çalışıyor. İlk çıktığından bu yana kendine özgü bir seven kitlesi oluşturan LG, G6 modeli ile de iddiasını devam ettiriyor.

 

lg.com

 

iPhone 8 ve 8 Plus

iPhone X ile birlikte piyasaya sunulan bu model klasik iPhone serisinin devamı. Arka tarafı cam malzeme ile kaplı bu model, önceki nesillerine göre daha iyi bir kamera ve işlemci performansına, kablosuz şarj özelliğine sahip.

 

apple.com.tr

 

İnternet Gerektirmeyen Her Yerden Ulaşılabilen TL Yükleme ve Paket Satın Alma Servisi

Bu yaz tüm sahillerde, havuz başı etkinliklerinde yine çalışıyor olacağız. İnternet paketin, kontörün bittiğinde sağa, sola gitme, canını sıkma diye biz 7/24 çalışıyor olacağız.

Leave a reply