Turkcell Paket yüklemenin ve TL satın almanın en hızlı, en pratik ve en güvenli yolu *400#’de en çok tercih edilen Turkcell mobil paketleri ve TL yükleme seçeneklerini merak
ediyor musun? Bugüne kadar *400#’yi arayanların en çok tercih sevdikleri Turkcell Paketleri ve kontörleri inceledik. Ama onun öncesinde *400# insanların hayatında neler değiştirdi onları inceledik.

*400#’yi Arayıp İnternet Paketi Yüklüyorum Çünkü İnternet Bağlantısı İstemiyor

*400#’den önce internet paketi yüklemek için internete girme gerekliliğiydi ve *400# ile tarih oldu. İnternete bağlanmadan Turkcell paket ve TL yüklemesi yapabileceğin servis *400#’yi hiç gb’n olmasa bile ücretsiz olarak arayabilir ve istediğin Turkcell internet paketini saniyeler içinde satın alabilirsin. *400# severlerin en sevdiği *400# özelliği, internet bağlantısı istememesi.

*400# ile Turkcell TL Yüklüyorum Çünkü Daha Hızlısı Yok!

İşte *400# kullanmak için en popüler ikinci sebep; saniyeleri içinde TL yüklemenin verdiği dayanılmaz hafiflik. Sisteme kayıtlı kredi veya banka kartı ile saniyeler içinde tüm TL seçeneklerine ulaşabilip satın alabilirsin. Turkcell faturasız hatlılar bunu sevdi, hem de çok sevdi!

İnternet Paketi - Turkcell İnternet*400# İstediğim Her Yerde, Her Zaman Elimin Altında

*400# herkese göre bir TL yükleme ve paket yapma servisi olduğu için her yerden, her zaman hızlı bir şekilde çalışır. Sahilde, otobüste, dağın tepesinde, denizin ortasında, şehirler arası yolda ya mis gibi yeşilliklerin içerisinde bir köyde. Ne zaman, nerede internet paketin biterse *400# orada! Bizim için zaman, mekan fark etmez, gerektiğinde ara internet paketini saniyeler içinde yükleriz.

Yattığım Yerden Tüm Turkcell Paketler Cebimde

Bazen öyle hissedersin ki evden dışarı çıkasın gelmez, kimse seni yattığın o yataktan çıkaramaz. İşte tam da öyle bir anda ya paketin biterse? *400# severlerin en sevdiği zamanlardan biri de bu işte. Gün boyu evden çıkmadan, pijamaları çıkarmadan film keyfi ve o keyfin bozulmasına asla izin vermeyen bir servis! Adı lazım değil baş harfi *400#!

İşte *400#, *400# severlerin hayatında bu kadar önemli bir yere sahip. Gelelim yazının ana konusuna; en çok sevilen Turkcell Paketler. İşte faturasız hatlar için durmadan yükleme yaptığımız paketler!

*400# Severlerin En Çok Tercih Ettiği Turkcell Paket; Haftalık 1 GB
Haftalık 1 GB - Turkcell İnternet
turkcell.com.tr

O bir 90 artı 4’te gelen gol, o bir tüm paran bitmişken kredi kartına gelen artı puan gibi bir paket, o bir pazartesi ile birleşen 9 günlük Kurban bayramı tatili, o bir uçak, hayır hayır o Haftalık 1 GB.

*400#’nin en çok satılan Turkcell Paketi, Haftalık 1 GB, internet paketi yetmeyen faturasız hatlıların kurtarıcı meleği diyebiliriz. 1 hafta boyunca 1 gb cepten internet kullanımı sağlayan bu paket, mevcut internetin yetmediği yerde imdada yetişiyor.

En Sevilen Uçuran Paket: Turkcell Uçuran 4 GB

Her yöne 500 dk, 1.000 SMS, 4 gb internet paketi, Bip, Dergilik abonelikleri derken suyundan da koy diyeceğin her şey dahil paket Turkcell Uçuran 4 GB, akıllı telefon ve Turkcell

Uçuran 4 GB
turkcell.com.tr

faturasız hat ikilisinin olmazsa olmazlarından.

Uçuran paketler içerisinde 2 GB da bir diğer sevilen her şey dahil mobil paketlerden bir tanesi. Uçuran 4 GB’den farklı olarak aylık 2 gb internet paketine sahip.

En Fazla Yüklenen TL, Kontör; Avantaj 30 TL Yükleme

Eskiden kontör derdik şimdi ise TL yükleme. O zamanlar 100 kontör yüklerdik şimdi ise Avantaj 30 TL. Faturasız hatlıların *400#’de en çok tercih ettikleri TL yükleme seçeneği Avantaj 30 TL. Genelde mevut abonesi oldukları paketlerin otomatik olarak yenilenmesi için yapılan Avantaj 30 TL yükleme, *400#’de en çok tercih edilenlerin en başında yerini

Avantaj 30 TL Yükleme
turkcell.com.tr

hep koruyor.

Ben Sadece İnternet Paketi İstiyorum Ama Gb’sini Bol Koy: Yeni 4 GB
Yeni 4 GB - Turkcell İnternet Paketi
turkcell.com.tr

Olay cepten internet ise Turkcell’in hızı bir başka. E bu ışık hızında internete ışık hızında yükleme yakışır. Beni öyle dakikayla, SMS’le uğraştırma diyenlerin en çok yüklediği internet paketi Yeni 4 GB. Aylık olarak yüklenen bu internet paketi ile 1 ay boyunca akıllı telefonundan 4.5G hızında internetin tadını çıkarabilirsin.

Leave a reply