Televizyon izlemenin en kolayı TV+ ile birçok ulusal ve uluslararası kanal, içerik artık gittiğin her yerde; telefonunda, tabletinde ya da bilgisayarında. Peki nasıl? İnternetten televizyon izlemek demek sağlam internet paketi demek. Evet öyle ama o işinde kolayı var; TV+ Full Paket ile 5 GB interneti içinde Turkcell TV üyeliği!

Full TV + Paketi Nasıl Satın Alınır ve Fiyatı Nedir?*

Turkcell.com.tr üzerinden Turkcell hatlı cep telefonun ve şifren ile giriş yaparak bu Full TV+ paketi satın alabilir ve istediğin kanalları, dizileri ve filmleri oturduğun yerden izlemeye başlayabilirsin. Eğer şifreni bilmiyor ya da unuttuysan “SIFRE” yazıp 2222’ye kısa mesaj atman yeterli!

 

Full TV+ Paket İçeri Nedir?

TV+, mini, giriş ve full olmak üzere üç adet paket içeriğine sahip. Full olanı adından da anlaşılacağı gibi en dolu olanı. Bu paketle birlikte standart kanalların yanı sıra birçok yabancı dizi ve film kanallarını, NBA, Premier Lig, Formula 1 gibi birçok organizasyonu kolayca izleyebilirsin. Dilediğin veya kaçırdığın tüm programları geri sarıp izleyebilirsin.

Turkcell TV - TV+
turkcell.com.tr
TV+ Hangi Cihazlarla Uyumlu?

TV+, iOS 8 ve üzeri, Android 4.X ve üzeri tüm platformlara uygundur. Google Market veya App Store üzerinden TV+ uygulamasını indirip cep telefonu numaran ve şifrenle giriş yapıp bu eğlenceli dünyada yerini alabilirsin.

TV+’ı Kaç Farklı Cihazdan Kullanabilirim?

TV+ uygulamasını 5 farklı cihaz ile kullanabilirsin. Kendi telefonun, eşinin ya da sevgilinin telefonu, tabletin ve artı iki cihazla daha kullanabilirsin. Eğer 6. farklı cihazdan kullanım olacaksa 1 adet cihazın silinmesi gerekmektedir. Silme işlemleri de ayda 1 defa yapılmakta.

*Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen Turkcell sayfasını takip ediniz.

Leave a reply