Müzik dinlemeyi seviyor musun? Peki ya akıllı telefonundan? Gün içerisinde oradan oraya koştururken şarkılar, türküler derdine derman olsun; o içli, yanık sesler, yol boyunca yoldaşın olsun ama internet bu su yakmıyor mu diyorsun? O zaman sana Turkcell’den bir güzellik var; Fizy! İndiriyorsun, üye oluyorsun; Fizy ile milyonlarca müzik ve video klibe

Fizy - Turkcell Servis
turkcell.com.tr

olduğun yerden saniyeler içinde ulaşıyorsun. Üstelik Turkcellierin internet paketinden de yemiyor bu Fizy!

Fizy Paketi ile Sınırsız Müzik Keyfi 9.99 TL/Ay*

Yıllık olarak aylık 9.99 TL karşılığında Fizy üyesi olup dilediğin yerden, dilediğin zaman sevdiğin şarkıcıların parçalarına ve video kliplerine, radyo kanallarına, yüksek kalitede, ulaşabilirsin. Üstelik hali hazırda Turkcell kullanıcısı isen dinlediklerin ve izlediklerin internet paketinden düşmez.

Fizy ile Akıllı Telefonunun Hafızasını Doldurmadan Taşınabilir Müzik Keyfi

Fizy’nin çevrimdışı dinleme özelliğiyle artık internetinden yemeden müzik dinleyebilir ve video klip izleyebilirsin. Wi-Fi bulunan bir ortamda dinlemek istediğin şarkıları akıllı telefonuna indirip çevrimdışı dinle özelliğini aktif ederek istediğin her yerden indirdiğin müzikleri, internete gerek duymadan dinleyebilirsin.

Moduna Göre Listeler, Ortama Göre Şarkılar Fizy’de!

Fizy’de bulunan binler hazır liste arasından moduna ve ortamına en uygun olanını seç, ortamı saniyeler içerisinde hareketlendir. Tatil, Romantik, Parti gibi birçok hazır liste

Fizy ile Müzik Dinleme
Photo by bruce mars on Unsplash

arasından sıradaki şarkıyı sevdiklerine gönder.

Fizy ile Yeni Şarkıları Keşfet ve Tarzını Genişlet

Fizy dinlediğin şarkılara göre hazırladığı haftalık keşif listeleriyle seni, çok seveceğin yeni parçalar ve sanatçılarla tanıştırır. Fizy ile keşfedilecek binlerce şarkı, edilecek danslar var.

Fizy’e Özel Konserler ve Performans Videoları

Sadece Fizy’de bulacağın akustik konserler ve performans videolarını merak etmiyor musun? Arkadaş ortamında havan olsun ve o efsane konseri ben izledim demek istiyorsan hemen Fizy’e gel, izlemeye ve eğlenmeye başla!

Sadece Turkcelliler için Değil Herkes için Müzik!

Fizy’yi sadece Turkcelliler değil tüm operatörlerin kullanıcıları doya doya kullanabilirler. Turkcellilerin kullandıkları internetlerinden düşmez o ayrı. App Store ya Google Play’den Fizy’yi indirip üye olarak bu eşsiz müzik keyfini yaşamaya başlayabilirsin.

Fizy Üyeliği Olan Turkcell Paketler Hangileri?

Fizy üyesi olmanın bir diğer yolu da her şey dahil bir Turkcell Paket’e sahip olmak. Tüm GNÇ paketlerinde standart olarak gelen Fizy üyeliği, bazı Uçuran paketlerde de bulunuyor. İnternetinden harcamadan müzik dinlemek, klip izlemek istiyorsan aşağıdaki paketlerden birini satın alıp toplu taşımada, sahillerde, dağlarda, yaylalarda müziğin ritmine kapılıp kafanı aşağı yukarı sallamaya başlayabilirsin.

Paket
İçerik
Uçuran 6 GB 6 gb internet

Her Yöne 500 dk ve 1.000 SMS

Fizy, Dergilik, Bip Üyeliği

Uçuran 8 GB 8 gb internet

Her Yöne 500 dk ve 1.000 SMS

Fizy, Dergilik, Bip Üyeliği

Uçuran 10 GB 10 gb internet

Her Yöne 500 dk ve 1.000 SMS

Fizy, Dergilik, Bip Üyeliği

GNÇ Full 2 GB 2 gb internet

Her Yöne 500 dk ve 1.000 SMS

Fizy, Dergilik, Bip Üyeliği

GNÇ Full 4 GB 4 gb internet

Her Yöne 750 dk ve 1.000 SMS

Fizy, Dergilik, Bip Üyeliği

GNÇ Full 6 GB 6 gb internet

Her Yöne 750 dk ve 1.000 SMS

Fizy, Dergilik, Bip Üyeliği

GNÇ Full 8 GB 8 gb internet

Her Yöne 750 dk ve 1.000 SMS

Fizy, Dergilik, Bip Üyeliği

GNÇ Full 10 GB 8 gb internet

Her Yöne 1.000 dk ve 1.000 SMS

Fizy, Dergilik, Bip Üyeliği

*Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen Turkcell sayfasını takip ediniz.

Leave a reply