Hazır Kart kullanıcılarının favori her şey dahil Turkcell paketlerinden Avantaj 29, bugünün Paketler Rehberi konuğu. Avantaj 29 Paketi nedir, neleri içerir, nasıl temin edilir, avantajları nelerdir gibi birçok konuda, akılda kalan sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Avantaj 29 Paketi için TL Yüklemem Gerekiyor? Nasıl Yüklerim?

Avantaj 29 Paketi için hesabında yeterince TL yoksa *400#’yi arayıp Avantaj 30 TL yükleme yapabilirsin. TL yüklemesi yaptıktan sonra AVANTAJ29 yazıp 2222’ye kısa mesaj atıp eğer hattın geçerli koşulları sağlıyorsa bu paketi satın alabilirsin. Geçerli koşullar neler mi? Yazının devamını oku, her şeyi açıklayacağız 🙂

 

Avantaj 29 Paket İçeriği Nedir?

Bu pakete sahip olan faturasız hat kullanıcıları 29 TL karşılığında 1 ay boyunca her yöne 500 dk konuşup 1000 SMS atarken 4 gb internetin de tadını doya doya çıkarabilir.

Paket
İçerik
Fiyat*
Avantaj 29 Her Yöne 500 dk

1000 SMS

4 GB İnternet

29 TL / Ay
Avantaj 29 Paketinden Kimler Faydalanabilir?

Bu avantajlı tarife bir sadakat programı olduğu için belirli şartlar dahilinde yararlanabilirsin. Eğer aşağıda yer alan kriterlerden en az birini sağlıyorsan Avantaj 29 senin de hayatına avantaj katacak.

Kitle 1: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 11 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 25 TL ve üzeri olan, kayıt sırasında en az 29 TL bakiyesi olan aboneler.

Kitle 2: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü,Konuş Kazan, Standart,  Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son aydaki TL yükleme frekansı önceki 2 ay ortalamasına göre %8 artan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, diğer operatör konuşma süresi önceki aya kıyasla en az %8 artmış aboneler.

Kitle 3: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Konuş Kazan, Standart, Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son ay Turkcell yönünden gelen arama süresi önceki aya kıyasla %7 azalan, paket dışı ses harcaması 11 TL ve üzeri olan aboneler.

Kitle 4: 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, Bizbize Canımın 3ü, Konuş Kazan, Standart, Tarife saniye ve Turist tarifelerinde olmayan, son 3 aydır data kullanımı 50 MB üzerinde olan veya paket dışı data harcaması 9 TL ve üzeri olan aboneler.

*Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen www.turkcell.com.tr sayfasını takip ediniz.

Leave a reply