Bazen işimizi kolaylaştıracak basit birkaç şeye ihtiyaç duyarız. Mesela numarası kayıtlı olmayan bir arama geldiğinde kim olduğunu öğrenmek ya da tamamen eğlencesine günlük fal yorumlarını okumak… İşte Turkcell servisleri ile birçok konuda bilgi alabilir, eğlenceli oyunlar oynayabilirsin. Senin için faydalı Turkcell servislerini öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Arama, Fatura ve TL Servisleri
Upcall – Bilinmeyen Numara Sorgulama

Telefon rehberinde kayıtlı olmayan numaralardan gelen aramaları açmak istemiyor ve kim olduklarını merak ediyorsan Upcall tam sana göre.

Upcall ile rehberde kayıtlı olsun olmasın arayan numaraların adları ve soyadları gelen arama ekranında yazar.  Tanımadığın bir numarayı sorgulayabilir ya da isim soyisim yazarak numarasını bilmediğin bir kişiye ulaşabilirsin.

Upcall’da ayrıca gelen ya da giden aramalara emoji koyma, grup aramaları gibi birçok özellik var. Tüm bu özelliklere ve uygulamaya sahip olmak için App Store veya Google Play’den Upcall’u indirmek yeterli.

Turkcell E- Fatura

Kağıt israfının önüne geçmek ve gelecek nesillere daha yaşanabilir, yeşil bir dünya bırakmak için Turkcell’in online fatura servisi Turckell e-fatura’yı kullanabilirsin.

Bu servis ile faturaların artık basılı olarak değil e-mail olarak internet ortamında sana gelecek.

Bu servisi kullanmak için faturanızın gelmesini istediğiniz e-mail adresini 2222’ye kısa mesaj olarak yollamanız yeterli.

Paket Kalan – Paketinde Ne Kadar Kalmış Öğrenme Servisi

Mobil paketinde ne kadar internetin, dakikan kalmış öğrenmek için;

  • Tüm paketlerinde uygulamalar hariç kalanları öğrenmek için KALAN
  • Sadece uygulamalarına özel kalan kullanımları öğrenmek için KALAN UYGULAMA
  • Konuşma paketinde kalanları öğrenmek için KALAN DAKİKA
  • SMS paketinde kalanları öğrenmek için KALAN SMS
  • İnternet paketinde kalanları öğrenmek için KALAN İNTERNET

yazıp 2222’ye mesaj atman yeterli. Ya da ana ekranda *100# yazarak Turkcell Hızlı Menu’den kalan kullanımlarını öğrenebilirsin.

Bilgi Servisleri
Mobil Hasar Sorgulama

Artık ikinci el araç satın alırken aklındaki tüm soru işaretlerini tek bir SMS ile çözeceksin. Satın almak istediğin aracın kaza geçmişine, poliçe durumuna kolayca bakmak için Turkcell Mobil Hasar Sorgulama servisine kısa mesaj yollaman yeterli.

DEĞİŞEN PARÇA sorgusu ile;

  • Aracın hangi parçası değişmiş bilgisini öğrenebilir,

DETAYLI EXPER RAPORU ile de;

  • bu arac kaç kez el değiştirmiş?
  • Araç sahiplik süresi;
  • Plaka değişiminin olup olmadığı;
  • Kasko durumu bilgilerini alabilirsin.
Kaza Servisi7 TL*
Hasar Servisi7 TL*
Poliçe Servisi7 TL*
Mağdur Servisi7 TL*
Sigortam Servisi7 TL*
Değşen Parça Servisi 7 TL*
Detay Exper Raporu7 TL
Rezan Kiraz Astroloji Paketi

Bugün Mars, Neptün’e yan baktı mı? Ciddi kararlar almak için için tam zamanı mı? Ya da birileri seni üzecek mi? İşte tüm bu soruların cevap Rezan Kiraz Astroloji paketinde. Günlük olarak burç yorumlarını takip edebileceğin bu pakete haftalık 1,50 TL’ye sahip olabilirsin.

Eğlence Servisleri
TV+

Turkcell TV+ ile internetten televizyon izleme dönemi başlıyor. İster akıllı telefonundan ister tabletinden istediğin yerden, istediğin zaman gişe rekortmeni filmleri, heyecan dolu maçları ve tüm ulusal kanalları dilediğin gibi izleyebilirsin. Yayınları istersen durdurur, istersen de geri sarabilirsin.

Nba’den Premier Lig’e, belgesel kanallarından, ulusal kanallara kadar her şey TV+ ile elinin altında!

Fizy

Fizy ile istediğin zaman, istediğin yerde sevdiğin sanatçıların şarkılarını izleyebilir, video kliplerini izleyebilirsin. İçerdiği binlerce şarkı, Fizy’ye özel konser kayıtları ve hazır listeler ile artık olduğun her yer müzik dolu.

Dergilik

Dergi okumayı seviyor musun? Artık Dergilik ile tüm sevdiğin dergilerin yeni, eski tüm sayılarına ulaşmak çok kolay. Uygulamayı indir, üyeliğini başlat ve en sevdiğin dergiyle kahve keyfi yapmaya başla. İster sahilde ister evde. Çünkü Dergilik her yerde seninle!

Tüm Turkcell servislerini buradan öğrenebilirsin.

*Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen www.turkcell.com.tr sayfasını takip ediniz.

Leave a reply