Geliyor beklenmekte olan! Mesailer yapıldı, derslere girildi, sınavlar geride kalmaya başladı, TBT’lerde kıştan kareler yerlerini almaya başladı. Otobüslerdeki, dolmuşlardaki ıslak mont kokusu yerini ter kokusuna bırakmaya başladı. Yaz geliyor 400 Numaralı! Herkesin derdi yazın nerelere kaçsak, kafamızı mı dinlesek yoksa her gece eller havaya şeklinde mi partilesek? Peki ya bu kadar planı, programı kaldıracak internet paketi ne olacak? Kimsenin bunu düşündüğü yok! Merak etme biz onu da düşündük ve her tatilci tipine göre Turkcell paketler hazırladık. Unutmadan, sevgilisi onsuz tatilde olanların, sevgililerini darlama katsayısına yetecek kadar internet paketlerimiz gelmiştir, müracaat *400#

İnsanlardan Uzak Kafamı Dinlerim Diyenler için Uçuran 4 GB

İnsanlardan uzaklaştıkça wi-fi’den de uzaklaşacaksın o yüzden 24 saat şebeke üzerinden internete gireceksin. Bir yandan da insanlardan uzaklaşmak isterken neden internete girmek isteyeceksin gibi bir soru da gelse akıllara internet paketi şart. Tüm bu çelişkilerden hareketle doğanın içinde sessiz sakin sadece kuş sesleri ve sahile vuran hafif dalga sesleriyle tatil yapmak isteyenler için önereceğimiz her şey dahil paket Uçuran 4 GB.

Tatil
Photo by Ben White on Unsplash

Uçuran 4 GB paket ile 1 ay boyunca 4 gb internet, 500 dk konuşma ve 1.000 SMS kullanımlarına sahip olacaksın. Doğanın tam ortasında tatil severler için her şey dahil paketlerin en ortası ideal.

Paket
İçerik
Fiyat*
Uçuran 4 GB4 gb internet

Her Yöne 500 dk ve 1.000 SMS

Dergilik, Bip Üyeliği

Dergilik’te Geçerli 5 GB – Bip’te Geçerli 1 GB

40 TL / Ay
Sırtımda Çantam Olsun Oradan Oraya Gezerim Ben Diyenler için Mega 180 TL

Macera tutkunları, sırtında bir çantayla tüm Türkiye’yi oradan oraya dolanmak isteyenler, bana yeri gelir bir çadır, yeri gelir bir ağacın altı yeter diyenler için önerimiz Mega 180 TL yükleme!  Yazın başında bir kere yükle ve Uçuran 8 gb paketini yap; 3 ay boyunca otomatik olarak paketin yapılsın sen hiçbir şey ile uğraşma. Ondan sonra çektiğin tüm o güzel fotoğrafları, videoları paylaş ki biz de görelim, canımız çeksin. Üstelik Uçuran 8 GB’de Fizy üyeliği de var. Tüm o gezilerin boyunca en sevdiğin müzikler de yoldaşın olur.

Tatil - Mobil Paket
Photo by Echo Grid on Unsplash

Paketin yetmediği zamanlarda Haftalık 1 GB falan yaparsın 1 hafta boyunca kullanabileceğin 1 gb internet paketi de sana destek olur.

Uçuran 8 GB8 gb internet

Her Yöne 500 dk ve 1.000 SMS

Fizy, Dergilik, Bip Üyeliği

70 TL / Ay*
Çalışmaktan Tatile Fırsat Bulamayanlar için; 404 Not Found

Evet şanssız kardeşim senin için önerebileceğimiz bir paket maalesef yok. Sen hangi internet paketini yapsan hakkındır. Sana tüm paketler helal-i hoş olsun. Tüm gün ofisinde oturup milletin havuz keyfi selfie’lerini, gece yanık tenlerle disco’larda kopmalarını izleyip duracaksın. Buna internet paketinden önce kalp dayanmaz, kalp. Gerçekten içimiz buruldu! Sana nacizane tavsiyemiz; bu dönemde internet kullanımını özellikle Instagram kullanımlarını bir tık düşürmen.

Oturan Sınırsız PaketiHer Yöne Sınırsız SıkıntıPaha Biçilmez
Photo by Tim Gouw on Unsplash
Alem Nasıl Tatil Yapılır Görsüncüler için Uçuran 10 GB + 8X4 Haftalık 1 GB + Instagram Paketi + …

Evet geldik telekom sektörünün can damarlarına. Siz olmasanız biz ne yapardık? Bu yaz da 3 ay boyunca seni takip hem özeneceğiz hem de bu kadar tatil yapabilecek zamanı nasıl buluyor ve bu kadar izni nasıl var gibi sorular kafamızı kemirecek. O tatille onu birleştir, yıllık izinden yarın gün al, çeyrek de ordan gelsin derken seni hep Bodrum’larda, Alaçatılar’da göreceğiz gibi. O yüzden sana şöyle sağlam bir internet paketi lazım diyeceğiz ama o da yetmeyecek muhtemelen. Ek paketleri, ana paketi ile ihtiyacın olacak paketler aşağıda. Hepsine bir anda yüklenme, azar azar 🙂

Paket
İçerik
Fiyat*
Uçuran 10 GB10 gb internet

Her Yöne 500 dk ve 1.000 SMS

Fizy, Dergilik, Bip Üyeliği

70 TL / Ay
Haftalık 1 GB1 GB internet paketi haftalık12 TL / Haftalık
Instagram PaketiAylık 5 gb Instagram paketi10 TL / Ay
Photo by Joey Thompson on Unsplash
Kafama Göre Takılırımcıların Kafasına Göre Servis *400#

Evet geldik en önemli kesime; ben kafama göre takılırım, yok mu kafama göre bir servis? Var tabi ki! Sen yukarıdakileri düşünme git nasıl istiyorsan öyle tatilini yap diye biz yaz boyu 7/24 çalışıyor olacağız.

Telefonunun çektiği her yerde *400#’yi arayarak TL yüklemesi yapabilir ya da direkt Turkcell paket satın alabilirsin. Şezlongunda güneşlenirken ya da Olimpos’da kamp ateşinin başında şarkı söylerken… İstediğin her an, her saniye tüm mobil işlemlerini halletmek sadece birkaç saniye!


*Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen www.turkcell.com.tr sayfasını takip ediniz.

Leave a reply