Bu yaz, uzun bir süre kafanı dinlemek üzere bir tatil planın varsa bazı konularda hazırlıklı olmak önemli. Hiçbir şeye kafanı takmadan tamamen kendinle baş başa ya da sevdiklerinle çıkacağın bu tatil sana yenilik ve tazelenme fırsatı sağlayacak. Tatil uzun, peki bu sürede kontörsüz, paketsiz kalmamak için neler yapabilirsin? Her şeyin bir kolayı var ama bu durumun *400# ile birden fazla kolayı var. İlki de Mega 180 TL yükleme.

Turkcell Mega 180 TL Yükleme Yükleme Yaparak 3 Ay Kesintisiz İnternet – Dakika – SMS

Bu senenin başında ürün listesine giren Mega 180 TL yükleme, Hazırkartlıların oldukça hoşuna gitti. Birçok paketin uzun süreler boyunca kesintisiz kullanmaya yarayan bu ürün

Mega 180 TL Yükleme
turkcell.com.tr

ile yaz dönemlerinde artık paket satın almak için TL yükleme derdine son.

180 TL yükleme yaptıktan sonra satın alacağın Uçuran 8 GB paketini tam 3 ay boyunca otomatik olarak hesabındaki kalan TL’ler ile yenileyebilirsin. Aylık olarak kullanılan bu paketin kullanımlarını aşmadıktan sonra rahat bir yaz geçirebilirsin.

Paket
İçerik
Fiyat*
Uçuran 8 GB8 gb internet

Her Yöne 500 dk ve 1.000 SMS

Fizy, Dergilik, Bip Üyeliği

60 TL / Ay

Gördüğün gibi Mega 180 TL yükleme yaparak 8 gb internete sahip Uçuran 8 GB’yi tam 3 ay boyunca kullanabilirsin. 8 GB dışında Uçuran 6 GB veya daha az internetli paketleri de satın alıp yetmediği durumlarda ek internet paketleriyle destekleyebilirsin.

Dilediğin Zaman Dilediğin Paketi Satın Alarak Yazın Tadını Çıkar!

Herhangi bir Turkcell Paket satın almak için mutlaka TL yüklemesi yapman ya da Turkcell hesabında TL olması mı gerekiyor? Tabi ki gerekmiyor. *400# bu yüzden var! Tüm Uçuran paketler için yapman gereken tek şey *400#’yi aramak ve kredi ya banka kartınla saniyeler içinde istediğin paketi satın almak. Onay mesajını da alır almaz internetin, konuşmanın tadını çıkarmak.

Neden *400#?

*400# ile TL yüklemek veya paket satın almak için birçok sebep var, seninki hangisi?

  1. *400#’de herhangi bir ek ücret yok. Turkcell’de ne kadarsa *400#’de de o kadar
  2. *400# kullanmak için internet bağlantısına ihtiyacın yok. İnternet paketini sonuna kadar kullansan, dakikalarının hepsini bitirsen bile ücretsiz arar, saniyeler içinde yenisini yaparsın.
  3. *400#, her zaman, her yerde seninle birlikte. 7/24 ara, paket yap, TL yükle.
  4. *400#’nin kısayollarını kullanarak çok daha kısa sürede TL yükler ve paket satın alabilirsin.

*Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen www.turkcell.com.tr sayfasını takip ediniz.

Leave a reply