Hattını Turkcell faturasıza taşıyanlar için birbirinden uygun tarifeler, mobil paketler bulunuyor. Paketler Rehberi’nin bu günkü yazısında Turkcell Hazırkart yeni kullanıcıları için avantajlı kampanyaları yazdık.

Haydi Gel Kampanyası ile 12 Ay Boyunca 1 GB İnternet Hediye

Numarasını Turkcell’e taşıyıp faturasız hat sahibi olursan Haydi Gel Kampanyası kapsamında 12 ay boyunca Turkcell paketine ek ekstra 1 gb internet paketine sahip olabilirsin.

TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell’e hoş geldin diye faturasız hattın hediye olarak 35 TL artı 3 gb internet paketiyle açılıyor. 35 TL ile birçok tarifeyi kolayca yükleyebilirsin. Haydi güle güle kullan.

GNÇ Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası

25 yaş ve altındaysan, en önemlisi Turkcell hat almayı düşünüyorsan hediye GNÇ Full 6 GB ile ortamlara hızlı bir giriş yapabilirsin. GNÇ Full 6 GB’de 1 ay boyunca her yöne 750 dk, 1000 SMS ve 6 gb internet paketi bulunuyor. Bunların yanında BİP, Fizy ve Dergilik abonelikleri de cabası. Üstelik Haydi Gel Kampanyası’ndan her ay gelen ekstra 1 gb internet de var.

Eko 1 GB Paketi

Turkcell 4.5 G hızı neymiş anlamak, o meşhur Turkcell kalitesini yaşamak için bundan daha iyi tanışma paketi olamazdı. Ayda sadece 20 TL’ye her yöne 500 dk, 1.000 SMS ve 1 gb internet ve BİP’te geçerli ekstra 1 gb. Bitti mi? Bitmedi! Dergilik uygulamasında geçerli bir 5 gb internet daha.

Lifecell’in Avantajlı Dünyası’nda Daha da Avantajlı Kampanyalar

Lifecell’i duymuşsundur. Hani şu ağzına kadar internetle dolu Turkcell paketleri. İşte onlar yeni kullanıcılar için daha da avantajlı.

Lifecell Avantaj Ayda 30 TL
  • Bip’te her yöne 1.000 ( İster evi ara, ister işi, istersen cebi)
  • Upcall üzerinden de geçerli heer yöne 500 dk ( İster evi ara, ister işi, istersen cebi)
  • BiP’ten BiP’e 30 GB internet ile istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş
  • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar TV
  • Fizy’de geçerli 8 GB internet ile doya doya müzik
  • Dergilik’te geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete
  • Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet ile istediğin kadar sosyal medya
Tüm Kampanyalar Bu Kadar mı?

Tabi ki değil! Numarasını Turkcell’e taşıyanlar için tüm kampanyaları turkcell.com.tr sayfasından anlık olarak takip edebilirsin.

Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen www.turkcell.com.tr sayfasını takip ediniz.

Leave a reply