İnternet paketinin en kadar hızlı tükendiği herkesin malumu. Peki tükenme hızı bize internet paketininkini hatırlatan başka neler var. Hakikaten de ne kadar çabuk bitiyor diyeceğiniz listemize hoş geldiniz, bitmeden, tükenmeden okuyun efendim.

Listelerin fenomeni olarak biten telefon şarjı

Girişi en çok bilinenle yapalım istedik; durmadan biten telefon şarjı. İnternet paketi mi daha hızlı tükeniyor yoksa şarj mı bilemiyor ama ikisi de çoğu zaman avuçlarımızın içinden kayıp gidiyor.

Music Video Low Battery GIF by Amber Mark - Find & Share on GIPHY

Pazartesi sendromuna açılan kapı hafta sonu

Hafta sonu bazıları için sadece cuma gününden ibaret. O kadar hızlı geçiyor ki daha karpuz kesecektik derken pazartesi günü kendimizi okulda, işte, #pazartesi etiketli konulara paylaşımlar yaparken buluyoruz.

Sleepy Nat Geo GIF by Nat Geo Wild  - Find & Share on GIPHY

Ertelenen Alarm

Evet alarm çalar, ertelersin ama sanki hiç ertelememişsin de 10 saniye sonra o alarm yine çalmış gibi ve sanki hiç uyumamışsın gibi hissedersin. Daha fazla bir şey söylemeye içimiz el vermiyor.

Dog Hollywood GIF - Find & Share on GIPHY

Beklenen dizinin yeni sezonu

1 sene bekliyorsun, sonra tüm bölümler aynı anda çıkıyor, spoiler yememek için internete girmeden, kulaklarını tıkayarak eve koşuyorsun, 365 gündür beklediğin dizi tek bir gecede bitiyor. İnternet paketinin en azından iki gün falan gittiği oluyor. Bu tamamen acımasızlık.

Sad Face GIF - Find & Share on GIPHY

Kuruyemiş kasesindeki antep fıstığı ve kaju

Her şey dahil paketinin içindeki dakikalar kuruyemiş kasesindeki leblebi ise internet paketi de bir antep fıstığı, kajudur. İnternet paketinin de kaderi kasedeki antep fıstığı, kaju gibi maalesef çabucak tükenmektir.

Thats Nuts GIF by Feliks Tomasz Konczakowski - Find & Share on GIPHY

Kampanyalı Uçak Biletleri

Gerçekten çok ucuza oradan oraya uçmanı sağlayan kampanyalı uçak biletleri varlar ama tam olarak neredeler ya da kimler kullanıyor belli değil. Çıktığı gün sırf ucuz diye Kuala Lumpur’a bilet alan arkadaşlarımız var.

Ouch Loop GIF by America's Funniest Home Videos - Find & Share on GIPHY

İndirime Giren Kıyafetteki Senin Bedenin

Almak için indirimi beklediğin kıyafet sonunda indirime girer ama bil bakalım ne olmuştur? Tabi ki senin bedenin tükenmiştir. Burada önemli olan hangi bedenin tükendiği değil senin bedeninin tükendiği önemlidir. Large giyseydin large, small giyseydin small tükenecekti.

Black Friday Love GIF - Find & Share on GIPHY

Yaz Aşkları

Sonbaharı görenleri olduğu rivayet edilse de yaz aşkları da Haftalık 1 GB gibi kısa sürelidir ve çabuk tükenir. Ama yine de güzeldir, kimse bitecek diye düşünmez, tadını çıkarır.

Best Friends Love GIF - Find & Share on GIPHY

Yağmurlu havada taksi

Göreniniz var mı? Yağmur yağar yağmaz tükenen bu arkadaşlar güneş açınca tekrar her yerde olurlar.

 

Jaguar Raining GIF - Find & Share on GIPHY

Leave a reply