Turkcell her şey dahil paketlerinden kalan kullanım bilgileri nasıl öğrenilir diye merak ediyorsan yollarını senin için hazırladık. Kalan dakika, SMS, kalan internet paketi kolayca nasıl öğrenilir bilmiyorsan seni yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Kalan Kullanım Bilgilerini Sorgulama

Kalan TL, kalan internet gibi tüm kullanım bilgilerini Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kolayca öğrenebilirsin. Turkcell şifren ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra açılan sayfada “Hat Özetim” bölümüne tıklayarak kalan TL, kalan dakika, kalan internet, kalan bedava internet gibi birçok şeyi kolayca öğrenebilirsin.

*100# Tuşlayarak Kalan Kullanım Bilgilerini Öğrenme

Eğer akıllı telefon kullanmıyorsan ya internete ulaşamayacak bir durumdaysan *100#’yi tuşlayarak kalan kullanım bilgilerini kolayca öğrenebilirsin. *100#’yi aradıktan sonra 4 numarada bulunan “Paket Kalan ve Durumum” seçeneğini seç ve çıkan ekrandan öğrenmek istediğin şeyi belirle. SMS, dakika, internet, uygulamalar için internet bilgileri gibi birçok şeyi öğrenebilirsin.

0532 757 2222 Numaralı Telefondan Öğrenme

Son olarak yukarıdaki yazan numaradan Turkcell’i arayarak paketinden kalan kullanımları öğrenebilirsin.

Yeni Turkcell Paket Nasıl Yapılır?

İnternete girmeden paket yüklemek için *400#’yi araman yeterli. Kullanması tamamen ücretsiz olan *400#’de Uçuran Paketler’den Yeni İnternet Paketleri’ne kadar birçok Turkcell ürünü seni bekliyor.

Leave a reply