Ayın sonunu getiremedin ve İnternet paketin yine yetmedi değil mi? Şimdi yeni internet paketi satın almak için bütçe de yok… O zaman ne yapacaksın bir sonraki ayı mı bekleyeceksin? Yok canım, Turkcell bedava internet paketi kampanyaları diye bir şey var. İşte bedava internet paketi yapmanın 3 yolu.

Dergilik Uygulamasını İndir, 1 GB Haftalık İnternet Paketini Kap!

Turkcell Dergilik uygulamasını son 1 yıldır telefonuna indirip uygulamaya giriş yapmadıysan 1 gb bedava internet paketi orada seni bekliyor. Hemen Appstore ya Google Play’den Dergilik uygulamasını indir ve giriş yap Haftalık 1 GB internet paketi hesabına yüklensin.

dergilik
turkcell.com.tr

Dergilik uygulamasını indirmişken bir de göz at. Sevdiğin tüm dergileri telefonundan, tabletinden dijital olarak okuyabilmene yarayan Dergilik uygulaması, birçok Turkcell pakette uygulamaya özel 5 gb internetiyle birlikte geliyor.

Yerli Arama Motoru Yaani Kullan 1 GB İnternet Paketi Senin Olsun!

Turkcell’in arama motoru Yaani’yi duydun mu? Muhakkak duymuşsundur. Peki Yaani ile yapacağın 1 aramanın sana 1 hafta geçerli 1 gb internet paketi kazandıracağını biliyor musun? Bilmiyorsan anlatalım.

yaani
yaani.com.tr

Şimdi hemen Apple veya Android uygulama marketlerine giriyorsun Yaani yazıp indiriyorsun ve ilk aramanı yapıyorsun. Sonra 1 gb internet telefonuna geliyor. Bitti mi; bitmedi! Yaani uygulamasını 1 ay içerisinde en az 10 gün kullanıp bu süre içerisinde en az 20 arama yapan herkes ekstra 1 gb internet daha kazanıyor.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası ile Bedava İnternet Hediyeleri

Turkcell’in anlık konuşma ve görüntülü arama uygulaması Bip’i indirip Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasını takip edenler birbirinden güzel hediyeler kazanıyor. Nasıl mı? Bip’te bulunan Sürpriz Nokta kanalına giriyorsun ve burada paylaşılan lokasyonlardaki sürpriz hediyeleri kapıyorsun. Lokasyondan bağımsız olarak da günlük 1 GB internet hediyesinin tadını çıkarıyorsun. Çok güzel değil mi? Bizce de çok güzel. Sürpriz hediyelerini sürprizlerini bozmak istemeyiz ama bizden duymuş olmayın, aşağıdaki hediyelerden birini kazanabilirsin.

Sürpriz Nokta Turkcell
turkcell.com.tr

Aylık 10GB, Aylık 5GB,  Aylık 1GB, Haftalık 5GB,  Haftalık 2GB, Haftalık 1GB, Günlük 2GB, Günlük 1GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık Turkcell içi 10000DK, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk, Haftalık Turkcell içi 1000DK,  Aylık 1000DK, Aylık 500DK, Günlük 1 Saat Konuşma, Günlük 2 Saat Konuşma, Haftalık 250DK, Haftalık 500DK, Günlük Turkcell içi 500DK, TV + ve Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital servislerde geçerli 50 TL.

 

Firmamız operatör kaynaklı fiyat, tarife ve kampanya değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen www.turkcell.com.tr sayfasını takip ediniz.

Leave a reply