Bu devirde hala SMS mi kaldı dediğini duyar gibiyiz ama var. Akıllı telefon kullanmayan birçok Turkcell faturasız hat sahibi hala SMS atıyor. Akıllı telefon sahipleri artık belki hiç

SMS - Kısa Mesaj
turkcell.com.tr

gelen kutusunu kontrol etmiyorlar ama tuşlu cep telefonu kullanıcıları için SMS hala önemli bir seçenek. Peki Turkcell Hazır Kart kullanıcıları için son SMS tarifeleri hangileri?

İnceleyelim.

2018 Turkcell SMS Paket ve SMS Tarifeleri

2018 yılı için Turkcell faturasız hat kullanıcıları aşağıdaki ücretler üzerinden SMS atabilirler.

SMS Tarifeleri*
Haftalık Her Yöne 3.000 SMS Paketi3 TL
Hazır Kart 75 SMS Paketi7 TL
Hazır Kart 400 SMS Paketi10 TL
Hazır Kart 800 SMS Paketi15 Tl / Ay
Hazır Kart Kısa Mesaj55 KR / SMS
Hazır Kart MMS90 KR / MMS
Akıllı Telefon Kullananlar için SMS Paketleri

Yukarıdaki tüm tarifeler akıllı telefon kullanıcıları için de geçerli. Ama bunların dışında Turkcell Uçuran ve GNÇ Paketler’i aylık olarak 1.000 SMS ile beraber geliyor. Yani bir akıllı telefon kullanıcısının ihtiyacı olacak olan internet paketine ek konuşma ve mesajlaşma şansı sunan bu paketler oldukça avantajlı.

SMS Tarifelerinden Faydalanmak için Hattıma Nasıl TL Yüklerim?

Eğer akıllı telefonun yoksa önceleri TL yükleme işlemleri senin için zor ve uğraştırıcıydı. *400#’nin hayatına girmesiyle birlikte kendini akıllı telefon kullanıyormuşsun gibi hissedeceksin. Çünkü elinde tuttuğun o eski tip tuşlu telefon, oturduğun yerden bir adım dahi atmadan TL yükleyebilmeni sağlayacak. Nasıl mı? İşte böyle;

  • *400# ücretsiz olarak aranır
  • Çıkan ekrandan TL yükleme seçeneği seçilir
  • TL miktarı seçilir
  • Tek sefere mahsus kredi veya banka kartı bilgileri girilir
  • İşlem tamamlanır.

İşte senin için işler artık bu kadar kolay! Üstelik internet bağlantısı olmadığı için kişisel bilgilerin de güvende. Artık sıradan bir TL yükleme işlemi için telefoncuda kuyruk beklemene ya da bankalarla uğraşmana gerek yok. Turkcell TL lazım olduğunda anında yüklemek *400# ile bi’ numarana bakar!

*Firmamız operatör kaynaklı fiyat ve tarife değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Güncel bilgileri için lütfen www.turkcell.com.tr sayfasını takip ediniz.

Leave a reply