Turkcell’in devrim niteliğindeki tarifesi, interneti en bol paketi Lifecell ile şimdi en çok kullandığın uygulamaları seçiyorsun, gb’lerini kendin yönetebiliyorsun. Instagram, Whatsapp, Youtube ya da listedeki tüm uygulamaları seçebilirsin ve bol kepçe internetin tadını çıkarabilirsin. İstersen detaya inelim.

İşte Seçebileceğin Uygulamalar

Lifecell’de seçebileceğin uygulamalar aşağıda. Hangisini en çok kullanıyorsan seçtiğin lifecell paketine göre tercihte bulunabilirsin.

Lifecell uygulamalar
lifecell.com.tr

 

Tüm Paketlerde Standart

Tüm Lifecell paketleri standart olarak aşağıdaki uygulamalarla geliyor;

-Bip’ten Bip’e sınırsız konuşma

-Her yöne 500 dk konuşma

-+3gb internet

-Fizy, TV+, Lifebox, Dergilik ve Yaani’de geçerli 25 gb

Lifecell Mix; 1 Uygulama + 3 GB + 500 DK

Lifecell’in ilk önerisi; akıllı telefonlarını çok fazla kullanmayanlar için. Yukarıda yer alan uygulamalardan 1 tanesini seçebilir ve bu uygulamada geçerli aylık ekstra 5 gb internete sahip olabilirsin.

Lifecell Super Mix; 4 Uygulama + 3 GB + 500 DK

Bu pakette ise 4 farklı uygulama ve her uygulama için ayrı ayrı 5 gb internetin olur. Diyelim ki Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter seçtin. Hepsi için 5 gb yani toplamda artı 20 gb bu uygulamalarda kullanabilirsin. Ama bir uygulamanın internetini diğeri için kullanman mümkün değil.

Lifecell Mega Mix; 10 Uygulama + 3 GB + 500 DK

İşte internet paketlerinin geldiği son nokta; Lifecell Mega Mix. Tam 10 uygulama seçme hakkı var. En çok kullandıklarını rahat rahat belirle ve bu 10 uygulama için ayrı ayrı 5 gb internet paketi senin olsun. Üstelik tüm Lifecell paketlerinde standart olarak bulunan özellikler ve artı 3 gb internet de var.

Nasıl Lifecell Kullanıcısı Olabilirim?

Lifecell ile ilgili detaylı bilgiyi buraya tıklayarak alabilirsin.

Leave a reply